پست-ویژه-تصویر

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک ، که به عنوان درب اتومبیل نیز شناخته می شود ، دربی است که به طور خودکار باز می شود.

در قرن اول میلادی ، هیرون ریاضیدان اسکندریه در مصر رومی اولین درب اتوماتیک شناخته شده را اختراع کرد. به این ترتیب پس از گذشت چند ساعت فشار جوی در یک ظرف برنجی که باعث می شود آب درون ظروف مجاور پمپ شود. این ظروف مانند وزنه هایی عمل می کردند که از طریق یک سری طناب و قرقره ، درهای معبد را تقریباً در زمان رسیدن افراد برای نماز باز می کردند. هرون از یک برنامه مشابه برای باز کردن دروازه ها به شهر استفاده کرد.

در سال ۱۹۳۱ مهندسین Horace H. Raymond و Sheldon S. Roby از سازنده ابزار و سخت افزار Stanley Works اولین مدل از دستگاه نوری را طراحی کردند که باعث باز شدن درب اتوماتیک شد. این اختراع در رستوران  Wilcox در West Haven ، کانکتیکات برای بهره مندی از پیشخدمت های حمل بشقاب غذا و نوشیدنی ثبت شد.

در سال ۱۹۵۴ ، د هورتون و لو هییت اولین درب اتوماتیک کشویی را اختراع کردند. درب اتوماتیک از محرک تشک استفاده می کرد. در سال ۱۹۶۰ ، آنها Horton Automatics Inc را تأسیس کردند و اولین درب کشویی اتوماتیک تجاری را در بازار قرار دادند.

درهای کشویی اتوماتیک استاندارد امکان بالاترین سرعت باز در بازار را فراهم می کند ، ایده آل برای محیط هایی با گردش شدید مردم.

این درها به واسطه امکانات گسترده جهت سفارشی سازی و سیستم حداکثر امنیتی آن ، راه حل کاملاً کاربردی با بالاترین کیفیت را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، آنها به طور خاص طراحی شده اند تا تأثیر بصری کمتری داشته باشند و یکپارچگی بیشتر با مجموعه های مختلف معماری را تضمین کنند. ما به عنوان پیشرو در ساخت ، نصب و نگهداری درب های اتوماتیک ، ما هر مرحله از پروژه را با رعایت آئین نامه های فعلی و همیشه آماده انطباق با نیازهای هر مورد ، مدیریت می کنیم. درهای کشویی اتوماتیک استاندارد به دلیل ظرافت و عملکرد عالی ، محبوب ترین در بازار است. با باز شدن برگ دو قسمت یا تک اسلاید ، می توان آنها را در هر منطقه از مکان تطبیق داد ، همواره حداکثر راحتی کاربران را تضمین می کند.

درهای کشویی تلسکوپی برای ورودی هایی با فضای محدود ، تقسیم راهروها یا برای گسترش و حداکثر دسترسی به فضاهای باریک ایده آل هستند. در نتیجه تخیل و کار سخت تیم ما ، درهای کشویی تلسکوپی دارای گزینه های مختلفی برای سفارشی سازی هستند و کاملاً با انواع سازه ها سازگار است. این توانایی سازگاری با فضای معماری زیبایی شناسی هماهنگی را ارائه می دهد که منجر به درهای ظریف و مشخص ما می شود.

درهای کشویی تلسکوپی از کارایی بالا و طراحی مشخص درب های کلاسیک استفاده می کنند و یک راه حل زیبا و کارآمد برای نیازهای خاص هر فضا ارائه می دهند. با توجه به راحتی کاربر ، درب های تلسکوپی به صورت باز دو برگ یا تک اسلایدی هستند و به لطف سیستم باز و بسته شدن اتوماتیک خود ، حداکثر امنیت و ارزش افزوده دیگری به راحتی ارائه می دهند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *