پست-ویژه-تصویر

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی یکی از انواع درب های اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود . درب اتوماتیک شیشه ای معمولی دارای چهار و یا دو قسمت و لت است اما درب اتوماتیک تلسکوپی در حالت معمول حداقل از شش قسمت و یا لت تشکیل می گردد. از جمله این لت ها می توان به یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ ورودی اشاره کرد که به طور ثابت نگه داشته شده است. برای هر کدام از این لت های ثابت، دو عدد لت متحرک در نظر گرفته شده که این لت های متحرک به دنبال قسمت قابت قرار می گیرند. خدمات درب شیشه ای تلسکوپی در بسیاری از مناطق دیده می شود چرا که این نوع درب ها، شیک تر از نوع معمولی بوده و امکانات بهتری در اختیار شما قرار می دهد.

درب اتوماتیک تلسکوپی دارای منبع برق اضطراریست که این منبع به هنگام قطعی برق، به عبور و مرور کمک می کند. استفاده از این درب ها در اماکنی مانند بانک ها، فرودگاه ها، هتل ها، مراکز خرید و… بیشتر دیده می شود چرا که این در ها به فضای جانبی بیشتری نیاز دارند. البته از آن جا که درب اتوماتیک تلسکوپی نوعی شیک تر از درب اتوماتیک است لذا استفاده از آن در ورودی ساختمان ها می تواند نقش خاصی ایجاد کند. مهم ترین مزیت درب اتوماتیک تلسکوپی، قابلیت تنظیم این در به حالت های متفاوت است. از انواع کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می توان به حالت تمام باز، نیمه باز، تمام بسته (قفل)، اتوماتیک و حرکت یکطرفه اشاره نمود. اگر بخواهیم به مزایای استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی اشاره کنیم باید بگوییم که این نوع درب ها، عبور و مرور را راحت می کند و از تلفات انرژی می کاهد. در کنار آن احتمال انتقال بیماری ها در محل هایی نظیر بیمارستان ها با توجه به عدم نیاز به لمس در کاهش پیدا می کند. مهم ترین دلیل استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی شاید زیبایی قابل توجه این درب ها باشد.

استفاده  از خدمات درب اتوماتیک تلسکوپی ، در بانک ها و بیمارستان ها بسیار زیاد است چرا که این نوع درب ها قابلیت زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. به طور مثال شما می توانید درب اتوماتیک تلسکوپی را به سیستم اتوماسیون و حضور و غیاب مجهز کنید و تنها در صورت تشخیص چهره و یا اثر انگشت است که این درب ها باز می گردد. درب اتوماتیک تلسکوپی را می توان به سیستم کارت خوان مجهز نمود که برای امنیت بیشتر در ورودی بانک ها و یا مراکز ATM قابل استفاده است. امکان تنظیم ورود و خروج متفاوت برای درب اتوماتیک تلسکوپی وجود دارد چرا که شما می توانید به هنگام ورود از کارت استفاده کرده و در هنگام خروج، سنسور حرکتی عمل کند.

با استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی از دربی بهره مند می شوید که به راحتی و به دلخواه شما کنترل می گردد. به طور مثال زمان باز ماندن آن بین ۰ تا ۴۰ ثانیه تنظیم شده و سرعت باز شدن نیز قابل تنظیم است. درب اتوماتیک تلسکوپی از اجزای متفاوتی تشکیل شده است. از جمله این امکانات می توان به قابی از جنس آلومینیوم آنودایز اشاره کرد که این قاب با توجه به واکنش های شیمیایی که بر روی آن انجام شده است، در برابر خوردگی مقاوم است و امکان انتخاب آن در رنگ ها متفاوت وجود دارد که البته انتخاب رنگ نقره ای می تواند بهتر و مفید تر باشد چرا که در صورت ایجاد بر روی این رنگ، امکان مشاهده آن وجود ندارد. در درب اتوماتیک تلسکوپی از شیشه های با جنس سکوریت استفاده می شود که به بیان ساده تر حرارت دیده اند و از مقاومت بالاتری بهره مندند که شما می توانید بر روی این شیشه ها، طرح دلخواه خود را حک کنید. دقت کنید که برای استفاده از خدمات درب اتوماتیک تلسکوپی باید به فرد یا شرکتی با تجربه مراجعه کنید که پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات پارسیان شیشه است

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *